profil

Mgr. Pavel Svoboda

náměstek hejtmana LK pro resort sociálních věcí

• Narodil se v roce 1978 v Jablonci nad Nisou
  • Po absolvování gymnázia vystudoval práva, promoval v roce 2002.
  • Od roku 2003 do roku 2006 pracoval na jablonecké radnici, nejprve jako referent, později jako vedoucí majetkoprávního oddělení městského úřadu.
  • V letech 2006–2009 vedl libereckou pobočku Pozemkového fondu České republiky
  • Od roku 2009 pracuje v advokacii.
  • Je členem České strany sociálně demokratické. Ve volebním období 2010–2014 vykonával funkci zastupitele v Jablonci nad Nisou. Po komunálních volbách v roce 2014 se stal statutárním náměstkem primátora, po krajských volbách v roce 2016 náměstkem hejtmana Libereckého kraje pro resort sociálních věcí.
  • Je svobodný, bezdětný. Rád cestuje, odpočívá u moře, nebo se toulá po památkách velkých měst. Mezi jeho největší koníčky patří historie a vesmír. Z knížek dává přednost fantasy románům a literatuře faktu. Má rád humor, zvlášť suchý a sarkastický britský.

Zpracovávám...